Seda Sayan'la Programında Büyük Pot!

Seda Sayan, SHOW TV'de yayınlanan programında Demet Akalın'ın biyografisinin anlatıldığı videoda, eski sevgilisi İbrahim Kutluay'ın da yer aldığı ''Senin anan güzel mi?'' klibinden kesitler yayınladı.

Seda Sayan'la programının dün yayınlanan bölümüne Demet Akalın, eşi Okan Kurt, Kerimcan Durmaz ve modacı Gülşah Saraçoğlu katılmıştı.

Seda Sayan, SHOW TV'de yayınlanan programında Demet Akalın ve eşi Okan Kurt'u konuk etti. Programda Demet Akalın'ın biyografisinin anlatıldığı videoda, eski sevgilisi İbrahim Kutluay'ın da yer aldığı "Senin anan güzel mi?" klibinden kesitler yayınladı.

DEMET AKALIN, SEDA SAYAN'I TAKİPTEN ÇIKARDI

Demet Akalın, bu görüntülerden sonra Seda Sayan'ı Instagram hesabından takip etmeyi bıraktı.

Seda Sayan konuyla ilgili şu açıklamayı yaptı:

Büyük bir özür borcum var. Çok sevdiğim, nikah şahidi olduğum Okan Kurt'tan özür diliyorum. Ekibim adına özür diliyorum. Senden ve eşinden özür diliyorum. Ben senin ablanım. Sen de beni kırmadın programıma geldin. Benim haberimin olması mümkün değil... Sabaha kadar ağladım. İster kabul edin, ister etmeyin... Ben sizden kendim ve ekibim adına özür diliyorum. Okan hayatımda kaybetmeyi isteyeceğim son delikanlı. Umarım özrümü kabul ederler... Kimseyle küs kalmak istemiyorum.

Haber Türk 

BENZER İÇERİKLER