Galatasaray-Viitorul Maçının Tüm Detayları

Galatasaray, 2017-2018 sezonu ara kamp dönemi hazırlıkları kapsamında Romanya 1. Ligi’nin son şampiyonu Viitorul Constanta ile karşılaşacak.

Fatih Terimli Galatasaray ile Hagi'nin başkanlığını ve teknik direktörlüğünü yaptığı Viitorul Constanta hazırlık maçında Antalya'da karşı karşıya gelecek. Romanya Ligi'nde geçen sezon şampiyon olan Viitorul Constanta ile Galatasaray arasındaki mücadelenin yayın bilgileri ve detaylar burada olacak.

Galatasaray-Viitorul maçı ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda?

Kamp çalışmalarının sürdürüldüğü Sueno Hotels Deluxe Belek’e ait tesislerde seyircisiz olarak gerçekleşecek mücadele, 14 Ocak Pazar günü saat 17.00’de başlayacak. Maçın yayın bilgileri ise henüz açıklanmadı. Detaylar fanatik.com.tr'de olacak.

Süper Lig'de ilk yarıyı 2. sırada tamamlayan Galatasaray çıktığı 17 maçta 11 galibiyet, 2 beraberlik ve 4 mağlubiyet aldı. Fatih Terim'in öğrencileri ilk yarı itibari ile 35 puan topladı.

Romanya Ligi'nde geçen sezonu şampiyon olarak tamamlayan Viitorul Constanta ilk yarıyı 6. sırada tamamladı. Hagi'nin öğrencileri 22 maçta 10 galibiyet, 4 beraberlik ve 8 mağlubiyet aldı.

Galatasaray'dan yapılan açıklamada "Kamp çalışmalarını takip etmek üzere akredite olmayan medya mensuplarının 13 Ocak Cuma günü saat 13.00’e kadar gsmedia@galatasaray.org adresine gerekli bilgileri göndererek akreditasyon işlemlerini tamamlamaları rica olunur." ifadeleri kullanıldı.

Fanatik

BENZER İÇERİKLER