Demet Akalın ve Seda Sayan Gerilimine Okan Kurt Son Noktayı Koydu

Geçtiğimiz günlerde Okan Kurt ve Demet Akalın çifti Seda Sayan'ın programına konuk olarak katılmıştı. Akalın'ın Eski sevgilisi İbrahim Kutluay'ın rol aldığı klibin videosunun yayına verilmesi üzerine stüdyoda soğuk rüzgarlar esmişti.

Seda Sayan'ın yeni başlayan programına ünlü çift Okan Kurt ve Demet Akalın katılmıştı. Programda Demet Akalın'ın eski sevgilisi İbrahim Kutluay'ın da rol aldığı 'Senin anan güzel mi?' isimli şarkısına çektiği klibin yayınlanması stüdyoda soğuk rüzgarlar estirmişti.

Bu olayın üzerine Demet Akalın,  Seda Sayan'ı sosyal medyadan takip etmeyi bırakmış, Okan Kurt ise tepkisiz kalmıştı.

Olayı sonradan fark ettiğini ifade eden Seda Sayan yaşanan kriz üzerine Okan Kurt'tan özür dilediği açıklamasında şu ifadeleri kullanmıştı:

''Büyük bir özür borcum var. Çok sevdiğim, nikah şahidi olduğum Okan Kurt'tan özür diliyorum. Ekibim adına özür diliyorum. Senden ve eşinden özür diliyorum. Ben senin ablanım. Sen de beni kırmadın programıma geldim. Benim haberimin olması mümkün değil... Sabaha kadar ağladım. İster kabul edin, ister etmeyin... Ben sizden kendim ve ekibim adına özür diliyorum. Okan hayatımda kaybetmeyi isteyeceğim son delikanlı. Umarım özrümü kabul ederler... Kimseyle küs kalmak istemiyorum.''

 Tüm bu olaylar sırasında sessizliğini koruyan Okan Kurt ise Demet Akalın'ın sosyal medya hesabından yaşanan olaylarla ilgili Seda Sayan'a yanıt verdi.

Okan Kurt'un yaptığı açıklama ise şöyle:

Okan Kurt'tan Seda Sayan'a yanıt

Okan Kurt'tan Seda Sayan'a yanıt

Evlilik Kareleri:

Okan Kurt'tan Seda Sayan'a yanıt

Okan Kurt'tan Seda Sayan'a yanıt

Çalışanız.Com 

 60 saniyede günün özeti

 

BENZER İÇERİKLER